IAUA250N04S6N007AUMA1
MFR.Part #
IAUA250N04S6N007AUMA1
JLCPCB Part #
C3278534
Description
-55℃~+175℃ 0.64mΩ@10V 1 N-channel 11.064nF 144pF 169nC@10V 250A 250W 3.329nF 3V 40V N-Channel HSOF-5 MOSFETs ROHS