IST026N10NM5AUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IST026N10NM5AUMA1
JLCPCB Part #
C3278532
Package
HSOF-5
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 248A 3.5mΩ@6V 3.8V 313W 43pF 6.3nF 89nC@10V N-Channel HSOF-5 MOSFETs ROHS