IPI45N06S4L08AKSA2
MFR.Part #
IPI45N06S4L08AKSA2
Description
-55℃~+175℃ 1.09nF 2.2V 4.78nF 45A 60V 64nC@10V 7.9mΩ@10V 71W 80pF N-Channel - MOSFETs ROHS