SPP15N65C3XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPP15N65C3XKSA1
JLCPCB Part #
C3276577
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6nF 156W 15A 280mΩ@10V 3.9V 63nC@10V 650V TO-220 MOSFETs ROHS