IPU50R950CEBTMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPU50R950CEBTMA1
JLCPCB Part #
C3276173
Package
TO-251-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 10.5nC@10V 231pF@100V 3.5V@100uA 34W 4.3A 500V 950mΩ@1.2A,13V TO-251-3 MOSFETs ROHS