SPD50N03S2L-06G
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPD50N03S2L-06G
Description
-55℃~+175℃ 136W 1nF 2.17nF 230pF 30V 46.5nC@10V 4V 50A 7.3mΩ@10V N-Channel - MOSFETs ROHS