APXA100ARA560MF60G
MFR.Part #
APXA100ARA560MF60G
JLCPCB Part #
C3275695
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15000hrs@105℃ 2.25A@100kHz 31mΩ 5.7mm 56uF 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS