HZC336M050X16T-F
MFR.Part #
HZC336M050X16T-F
JLCPCB Part #
C3275625
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 110mA@120Hz 33uF 4000hrs@125℃ 40mΩ 50V 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS