APXF2R5ARA471MF80G
MFR.Part #
APXF2R5ARA471MF80G
JLCPCB Part #
C3275559
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 2.5V 4.2A@100kHz 470uF 6.3mm 8mm 9mΩ Polymer ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS