HHXB500ARA330MF80G
MFR.Part #
HHXB500ARA330MF80G
JLCPCB Part #
C3275554
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6A@100kHz 33uF 40mΩ 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm 8mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS