APXE160ARA221MJ80G
MFR.Part #
APXE160ARA221MJ80G
JLCPCB Part #
C3275450
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 220uF 22mΩ 3.45A@100kHz 7.7mm Polymer ±20% SMD,D10xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS