APXA160ARA181MHC0G
MFR.Part #
APXA160ARA181MHC0G
JLCPCB Part #
C3275385
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 15000hrs@105℃ 16V 16mΩ 180uF 4.36A@100kHz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS