APXA4R0ARA681MJ80G
MFR.Part #
APXA4R0ARA681MJ80G
JLCPCB Part #
C3275360
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 15000hrs@105℃ 20mΩ 4.13A@100kHz 4V 680uF 7.7mm Polymer ±20% SMD,D10xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS