APXG250ARA220MF45G
MFR.Part #
APXG250ARA220MF45G
JLCPCB Part #
C3275303
Package
SMD,D6.3xL4.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2.35A@100kHz 22uF 25V 3000hrs@105℃ 4.7mm 45mΩ 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL4.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS