HHXD160ARA820MF61G
MFR.Part #
HHXD160ARA820MF61G
JLCPCB Part #
C3275222
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 160mA@120Hz 16V 45mΩ 5000hrs@105℃ 6.1mm 6.3mm 82uF ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS