ECASD31E226M040KA0
MFR.Part #
ECASD31E226M040KA0
JLCPCB Part #
C3275170
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 1.6A@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 25V 40mΩ Polymer ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS