MAX6126AASA50+
MFR.Part #
MAX6126AASA50+
JLCPCB Part #
C400156
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10mA 2.85uVp-p 3ppm/℃ 5.2V~12.6V 5V 725uA Fixed Series ±0.02% SOP-8 Voltage Reference ROHS