HZC686M050F24VT-F
MFR.Part #
HZC686M050F24VT-F
JLCPCB Part #
C3274928
Package
SMD,D8xL10.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10.8mm 125mA@120Hz 30mΩ 4000hrs@125℃ 50V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS