HZA227M025F24T-F
MFR.Part #
HZA227M025F24T-F
JLCPCB Part #
C3274613
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 220uF 230mA@120Hz 25V 27mΩ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS