HZC227M025F24T-F
MFR.Part #
HZC227M025F24T-F
JLCPCB Part #
C3274574
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 160mA@120Hz 220uF 25V 27mΩ 4000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS