APS-100ELL271MHB5S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APS-100ELL271MHB5S
JLCPCB Part #
C3274453
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 13mm 14mΩ 2000hrs@105℃ 270uF 3.5mm 4.42A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS