APXE100ARA331MH80G
MFR.Part #
APXE100ARA331MH80G
JLCPCB Part #
C3274318
Package
SMD,D8xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 19mΩ 2000hrs@105℃ 3.39A@100kHz 330uF 7.7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS