EKYB800ELL181MJ20S
MFR.Part #
EKYB800ELL181MJ20S
JLCPCB Part #
C399881
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.04A@100kHz 10mm 180uF 20mm 5mm 7000hrs@105℃ 75mΩ@100kHz 80V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS