HF18FF/A200-4Z1GD
MFR.Part #
HF18FF/A200-4Z1GD
JLCPCB Part #
C399450
Package
Plugin,21.5x28mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 14 200V 20ms 25ms 30V@DC、250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6A 6A@250VAC、6A@30VDC Non-Polarized, Single Coil (With LED) 插件,21.5x28mm Power Relays ROHS