HF18FF/A110-4Z2
MFR.Part #
HF18FF/A110-4Z2
JLCPCB Part #
C399449
Package
插件,28x21.5mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 110V 14 20ms 25ms 3.4kΩ 30V@DC、250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6A 6A@250VAC、6A@30VDC Non-Polarized - Single Coil 插件,28x21.5mm Power Relays ROHS