HF18FF/012-4Z1D
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF18FF/012-4Z1D
JLCPCB Part #
C399440
Package
Plugin,21.5x28mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 12V 14 15ms 160Ω 20ms 30V@DC、250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6A 6A@250VAC、6A@30VDC 800mW Non-Polarized, Single Coil (With LED) 插件,21.5x28mm Power Relays ROHS