HF18FF/024-3Z2
MFR.Part #
HF18FF/024-3Z2
JLCPCB Part #
C399432
Package
插件,28x21.5mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 11 15ms 20ms 24V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、250V@AC 640Ω 7A 7A@250VAC、7A@30VDC 800mW Non-Polarized - Single Coil 插件,28x21.5mm Power Relays ROHS