HF18FZ/A240-2Z232
MFR.Part #
HF18FZ/A240-2Z232
JLCPCB Part #
C399410
Package
Plugin,21.5x28mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 15.92kΩ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 240V 25ms 30V@DC、277V@AC 7A 7A@220VAC、7A@24VDC 8 AgNi Non-Polarized, Single Coil (With LED) 插件,21.5x28mm Power Relays ROHS