HF18FZ/24-2Z233
MFR.Part #
HF18FZ/24-2Z233
JLCPCB Part #
C399408
Package
插件,28x21.5mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 24V 30V@DC、277V@AC 662Ω 7A 7A@220VAC、7A@24VDC 8 800mW AgNi Non-Polarized, Single Coil (With LED) 插件,28x21.5mm Power Relays ROHS