KH-HX2.54-07FGW
MFR.Part #
KH-HX2.54-07FGW
JLCPCB Part #
C3250098
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13.3mm 1x7P 2.54mm 250V 4A 5.8mm 7 7P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS