KH-HX2.54-09GW
MFR.Part #
KH-HX2.54-09GW
JLCPCB Part #
C3250023
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13.3mm 1x9P 2.54mm 250V 4A 5.8mm 9 9P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS