KH-HX2.54-05GW
MFR.Part #
KH-HX2.54-05GW
JLCPCB Part #
C3250019
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13.3mm 1x5P 2.54mm 250V 4A 5 5.8mm 5P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS