ZMM55-C6V8-R1-10001
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
ZMM55-C6V8-R1-10001
JLCPCB Part #
C398791
Package
LL-34
Description
100nA@3V 500mW 6.8V MiniMELF Zener Diodes ROHS