SAX-XC2765X104F80LAAKXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAX-XC2765X104F80LAAKXUMA1
JLCPCB Part #
C3235766
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
3V~5.5V 76 80MHz 832KB 8bit、10bit Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS