CY8C29666-12PVXE
MFR.Part #
CY8C29666-12PVXE
JLCPCB Part #
C3235753
Package
SSOP-48
Description
-40℃~+125℃ 12MHz 14bit 2KB 32KB 3V~5.25V 44 8 Bit 9bit Built-in FLASH Others SSOP-48 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS