SAK-XC2764X-40F80LAA
MFR.Part #
SAK-XC2764X-40F80LAA
JLCPCB Part #
C3235438
Package
LQFP-100
Description
-40℃~+125℃ 16/32 Bit 320KB 3V~5.5V 42KB 76 80MHz 8bit、10bit Built-in FLASH Others LQFP-100 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS