SAK-XE161FU8F40VAAKXUMA1
MFR.Part #
SAK-XE161FU8F40VAAKXUMA1
JLCPCB Part #
C3234371
Package
VQFN-48
Description
-40℃~+125℃ 16 Bit 33 3V~5.5V 40MHz 64KB 8KB 8bit、10bit、12bit Built-in FLASH Others VQFN-48 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS