EFM32ZG110F4-QFN24T
MFR.Part #
EFM32ZG110F4-QFN24T
JLCPCB Part #
C3233142
Package
QFN-24(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 1.98V~3.8V 12bit 12bit 17 24MHz 2KB 32 Bit 4KB ARM Cortex-M0+ Built-in FLASH QFN-24(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS