SAK-XC2321D-12F66V AA
MFR.Part #
SAK-XC2321D-12F66V AA
JLCPCB Part #
C3232572
Package
VQFN-48
Description
12bit 160KB 33 3V~5.5V 66MHz Others VQFN-48 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS