SAB-C165-L25FHA
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAB-C165-L25FHA
JLCPCB Part #
C3232471
Package
TQFP-100
Description
0℃~+70℃ 16 Bit 25MHz 2KB 4.5V~5.5V 77 Built-in+External Others ROMless TQFP-100 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS