SAK-TC1767-256F80HLAD
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAK-TC1767-256F80HLAD
JLCPCB Part #
C3232438
Package
LQFP-176-EP(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 1.42V~1.58V 128KB 2MB 32 Bit 64KB 80MHz 88 External FLASH TriCore LQFP-176-EP(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS