SAF-XC164N-8F40FBB
MFR.Part #
SAF-XC164N-8F40FBB
JLCPCB Part #
C3232369
Package
TQFP-100
Description
-40℃~+85℃ 16 Bit 2.35V~2.7V 40MHz 64KB 6KB 79 Built-in FLASH Others TQFP-100 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS