SAK-C164CI-8E25MDB
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAK-C164CI-8E25MDB
JLCPCB Part #
C3232281
Package
MQFP-80
Description
-40℃~+125℃ 10bit 16 Bit 25MHz 4.75V~5.5V 4KB 59 64KB External OTP Others MQFP-80 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS