SAK-XC2232N-40F80LAA
MFR.Part #
SAK-XC2232N-40F80LAA
JLCPCB Part #
C3232269
Package
LQFP-64-EP(10x10)
Description
10bit 320KB 38 3V~5.5V 40MHz Others LQFP-64-EP(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS