XC164CM16F20FBAKXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
XC164CM16F20FBAKXUMA1
JLCPCB Part #
C3232261
Package
LQFP-64-EP(10x10)
Description
-40℃~+125℃ 128KB 16 Bit 2.35V~2.7V 20MHz 47 8KB 8bit、10bit Built-in FLASH Others LQFP-64-EP(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS