SAKXC2286M104F80LAA
MFR.Part #
SAKXC2286M104F80LAA
JLCPCB Part #
C3232218
Package
LQFP-144-EP(20x20)
Description
-40℃~+125℃ 10bit 118 16/32 Bit 3V~5.5V 50KB 80MHz 832KB Built-in FLASH Others LQFP-144-EP(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS