SAF-XC2285M-56F80LAA
MFR.Part #
SAF-XC2285M-56F80LAA
JLCPCB Part #
C3232214
Package
LQFP-144-EP(20x20)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 118 16/32 Bit 3V~5.5V 448KB 80MHz Built-in FLASH Others LQFP-144-EP(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS