XC2388E136F128LRAAKXUMA1
MFR.Part #
XC2388E136F128LRAAKXUMA1
JLCPCB Part #
C3232204
Package
LQFP-144-EP(20x20)
Description
1.06MB 118 128MHz 12bit 3V~5.5V Others LQFP-144-EP(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS