SAK-XC2288I-136F128LAA
MFR.Part #
SAK-XC2288I-136F128LAA
JLCPCB Part #
C3232179
Package
LQFP-144-EP(20x20)
Description
-40℃~+125℃ 1.088MB 118 128MHz 12bit 16/32 Bit 3V~5.5V 90KB Built-in FLASH Others LQFP-144-EP(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS