XC2361A56F80L34AAHXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
XC2361A56F80L34AAHXUMA1
JLCPCB Part #
C3232167
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+125℃ 10bit 16/32 Bit 3V~5.5V 448KB 75 80MHz Built-in FLASH Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS